Članice PD Imani Brežice aktivne: Mladi koreografi, Opus 1 in prvi pokalni turnir

Avtor tega prispevka je ePosavje.com. Vabljeni k branju ePosavje.com »

Opus 1

Nato so se 21. januarja so se plesalke udeležile regijskega tekmovanja, na katerem sta se Izabela Duhanič Mihajlović in Flora Sambunjak uvrstili na 31. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1, ki bo potekalo v mesecu februarju v Ljubljani. V januarju je potekal tudi prvi pokalni turnir Plesne zveze Slovenije. Udeležila se ga je hip hop članska mala skupina GRAPEZZ v zasedbi Neli Bokor, Lija Čurič, Nika Jerončič, Ema Pavlič, Tinkara Lovše, Naomi Šporar in Pika Zbašnik, ki so pod koreografskim vodstvom trenerke Laure Jelen osvojile 1. mesto.

V paru sta 2. mesto osvojili hip hop mlajši mladinki Julija Pavlič in Larisa Putrih Šetinc, pod trenerskim vodstvom Tjaše Oštir, 10. mesto v kategoriji hip hop pari otroci Klara Šimunovič in Vanessa Volk ter v isti kategoriji 15. mesto Lara Račič in Gloria Volk, oba para pod trenerskim vodstvom Laure Jelen.