Ema Menoni potrdila članstvo v kadetski plavalni reprezentanci

Avtor tega prispevka je ePosavje.com. Vabljeni k branju ePosavje.com »

Menoni potrdila članstvo v kadetski plavalni reprezentanci

KRANJ V soboto in nedeljo je v Kranju potekalo mednarodno plavalno tekmovanje, katerega se je udeležilo pet plavalk in plavalcev Plavalnega kluba Celulozar Krško. Ema Menoni je v nedeljo v finalnem nastopu na 200m hrbtno odplavala čas, ki jo je uvrstil na seznam kadetskih reprezentantov. “To je za plavalko in naš klub zelo velik uspeh, če pomislimo na pogoje, ki jih imamo,” so dodali v klubu.

Tretje mesto v absolutni konkurenci

Čas 2:25.32 je bil na tekmovanju dovolj za tretje mesto v absolutni kategoriji, kar je le še polepšalo dan. Med deseterico se je s petim mestom na 400m mešano in osmim na 400m prosto prav tako v absolutni kategoriji uvrstila mladinka Maša Vasiljević. Za nastope si pohvale zaslužijo še Nina Tomše, Anja Vrščaj in Anej Krušič.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.