Avtor tega prispevka je Nova24TV.

Turk je s tem posegel v srčiko debate o t. i. tujem vmešavanju oz. ukradenih volitvah, kot jih nekateri na levi hiperbolično imenujejo: če je res kar pravi Čeferin, da so se “tuje obveščevalne družbe” vmešale v slovenske volitve, to hkrati pomeni, da so prisluhi legitimni in da je slovenska vlada (kot so priznali njeni nekdanji člani in sodelavci) res delovala kot hudodelska združba: da je izvajala sistemsko korupcijo in izkoriščala podjetja v državni lasti.
Publicist in novinar Peter Jančič je povedal, da kar pravi Čeferin (o vpletanju v volitve) drži. A ne na tak način kot on misli. “Spremljali smo TK v času kampanje Nike Kovač, financirana z milijoni iz neznanih virov iz tujine, ob njej je bil Izraelec, vpliv na naše volitve iz tujine, servisirala pa jih je – tako vsaj kaže – še Sova, zloraba oblasti še tukaj.”
SNAV obravnava poročilo o forenzični preiskavi*]:pointer-events-auto R6Vx5W_threadScrollVars scroll-mb-[calc(var(–scroll-root-safe-area-inset-bottom,0px)+var(–thread-response-height))] scroll-mt-[calc(var(–header-height)+min(200px,max(70px,20svh)))]” dir=”auto” data-turn-id=”request-WEB:a9a6cdbb-9aca-4ed0-aa36-4f725d458f82-0″ data-turn-id-container=”request-WEB:a9a6cdbb-9aca-4ed0-aa36-4f725d458f82-0″ data-testid=”conversation-turn-2″ data-scroll-anchor=”false” data-turn=”assistant”>
Seveda gre za žalitev zdravega razuma. Vsak, ki je videl posnetke razume, da ne gre za zlepljene posnetke ali ustvarjene z umetno inteligenco, saj so konec koncev tudi akterji prisluhov priznali, da so res sodelovali na sestankih, kjer so bili posneti.
The post Fantazija levice o razveljavitvi volitev z levimi ustavnimi sodniki first appeared on Nova24TV.
Radio Brežice Eu delimo članek z naslovom Fantazija levice o razveljavitvi volitev z levimi ustavnimi sodniki z dne, 2026-05-20 11:46:07, avtorja Nova24TV. Celoten članek lahko preberete na izvornem naslovu: https://nova24tv.si/zadnji-izdihljaji-levice-razveljavitev-volitev-z-levimi-ustavnimi-sodniki/


