Na Glasbeni šoli Brežice smo s podelitvijo spričeval sklenili še eno izjemno šolsko leto, polno glasbe, znanja, ustvarjalnosti, poguma, prijateljstva in številnih nepozabnih trenutkov.
Za učenci in učitelji je leto, v katerem so se prepletali vsakodnevno delo, vztrajnost, nastopi, tekmovanja, koncerti ter številni uspehi. Prav vsak učenec je s svojim trudom prispeval k zgodbi naše šole, zato smo ponosni na prav vse.
Še posebej čustveno je bilo slovo od učencev, ki so zaključili svojo glasbeno izobraževanje na naši šoli. Ob tem smo jim sporočili, da so vrata našega doma glasbe zanje vedno odprta. Želimo si, da bi jih glasba spremljala na vsakem koraku ter jim tudi v prihodnje dajala moč, veselje in pogum za nove poti.
»Le vezi nevidne nas vezale bodo skupaj kot nekoč.«
Vsem učencem iskreno čestitamo za uspešno zaključeno šolsko leto ter jim želimo brezskrbne, sončne in nepozabne počitnice, polne lepih doživetij, smeha in glasbe.
Kolektiv GŠ Brežice


