Ernest Petrič: Rabimo dialog, rabimo sodelovanje

Avtor tega prispevka je Posavski obzornik.


21. junija je potekala v Kulturni dvorani Sevnica osrednja posavska slovesnost v počastitev dneva državnosti s tradicionalnim koncertom Godbe Sevnica, ki se ji je pridružila solistka Nuša Derenda. Osrednji gost in slavnostni govornik je bil dr. Ernest Petrič, upokojeni zaslužni profesor, pravnik, sodnik in nekdanji predsednik Ustavnega sodišča RS, politolog ter dolgoletni diplomat.

Radio Brežice Eu delimo članek z naslovom Ernest Petrič: Rabimo dialog, rabimo sodelovanje z dne, 2026-06-25 11:01:49, avtorja Posavski obzornik. Celoten članek lahko preberete na izvornem naslovu: https://www.posavskiobzornik.si/novice/ernest-petric-rabimo-dialog-rabimo-sodelovanje-110280