Na Polževem praznovali dan državnosti



POLŽEVO NAD VIŠNJO GORO – Na Polževem nad Višnjo Goro so včeraj že 24. leto zapored pripravili tradicionalno osrednjo občinsko slovesnost ob dnevu državnosti. Dogodka, ki ga je Občina Ivančna Gorica organizirala v sodelovanju z Občinsko turistično zvezo in Župnijo Krka, se je udeležilo več kot 500 obiskovalcev.