‘Najbolj se bojim, da bi kdo pozabil otroka v avtu’

Avtor tega prispevka je 24ur.com.

www.24ur.com Oživljanje, nujne operacije, hude prometne nesreče, kri, jok, bolečina so vsakdanji prizori na urgenci. Na srečo pa tudi olajšanje, dobre novice, zahvale in hvaležnost.

Radio Brežice Eu delimo članek z naslovom 'Najbolj se bojim, da bi kdo pozabil otroka v avtu' z dne, 2026-06-26 08:26:58, avtorja 24ur.com. Celoten članek lahko preberete na izvornem naslovu: https://www.24ur.com/novice/slovenija/najbolj-se-bojim-da-bi-kdo-pozabil-otroka-v-avtu.html