Vrtovec: Odprtih delovišč na avtocestah je preveč

Avtor tega prispevka je 24ur.com.

www.24ur.com Na avtocestnem križu je po oceni ministra za infrastrukturo Jerneja Vrtovca odprtih preveč delovišč hkrati. Izpostavil je, da prihajamo v ključno turistično sezono, in če bo prometni kaos velikih dimenzij, bo moral nekdo prevzeti tudi kazensko in odškodninsko odgovornost. Ministrstvo je Dars ob začetku poletne sezone pozvalo k več ukrepom.

Radio Brežice Eu delimo članek z naslovom Vrtovec: Odprtih delovišč na avtocestah je preveč z dne, 2026-06-24 11:02:28, avtorja 24ur.com. Celoten članek lahko preberete na izvornem naslovu: https://www.24ur.com/novice/slovenija/vrtovec-odprtih-delovisc-na-avtocestah-prevec.html