RK Dobova – Po izjemnem polčasu velik padec v končnici tekme

Avtor tega prispevka je Radio Brežice Eu. Vabljeni k branju Radio Brežice Eu »

Tokratni ligaški vikend dobovski člani ostajajo brez točk. Na sobotni tekmi v gosteh proti ekipi Moškega rokometnega kluba Krka iz Novega mesta so člani izgubili z rezulatom 30:25.

Dobovski prvoligaši so tekmo odlično začeli, saj so domačini prvič povedli šele v 26. minuti. Izenačen boj so zaključili s polčasom, kjer sta ekipi odšli na klopi z enačenim rezulatom 15:15. Sledil je velik padec v končnici tekme.

Damjan Radanovič, trener RK Dobova: “Fantje, sploh v drugem polčasu, niso upoštevali vseh navodil. Naredili smo preveč napak, zgrešili smo veliko strelov, preveč je bilo tehničnih napak in mislim, da smo danes premagali sami sebe.”

Prihajajoči vikend, kjer tako vodstvo kot navijači, pričakujemo borbenost do zadnje minute. Vljudno vas vabimo na tekmo v ŠD Dobova proti ekipi RK Jeruzalem Ormož.

Vir: RK Dobova