Domačini z igralcem manj spreobrnili izid

Avtor tega prispevka je SNPORTAL.SI. Vabljeni k branju SNPORTAL.SI »

Športna sreda je v drugoligaški druščini ponudila zaostalo tekmo devetega kroga. Slednji bi moral biti odigran že pred mesecem, a se je ta na željo gostov prestavila. Razlog pa je bil odsotnost njihovih ključnih igralcev, med katerimi je bil eden akterjev tokrat skoraj junak srečanja.

• Krško: KRŠKO – ROLTEK DOB 3:2 (0:2) Petrak 69′, Shimba 82′, Gordić 86′ (11m) ; Černe 26′ in 33′ 🟥 Marinić (Krško) 47′

Dvajseto drugoligaško srečanje Krškega in Doba je ponudilo pet golov, enajst rumenih kartonov in rdečega. Koroški sodnik, 33-letni Aleksandar Matković je imel polne roke dela. V prvem polčasu je mladi reprezentančni napadalec Gašper Černe v zgolj sedmih minutah postavil izid prvega dela igre. Že v drugi minuti nadaljevanja srečanja je že drugič na tekmi “porumenel” krški vezist Marinić, ki je posledično prejel rdeč karton. Vse je kazalo na gladko zmago Dobljanov, ko so se domačini zbrali, strnili vrste in izid celo spreobrnili. Prvi domači gol je zabil Oliver Petrak v štiriindvajseti minuti drugega polčasa. Za izenačenje je s svojim prvencem v krški majici poskrbel Grance Shimba osem minut pred iztekekom tekme. Slednji je ob polčasu zamenjal kapetana Hanžka. Z uspešno izvedenim kazenskim strelom pa je zelenim zmago zagotovil Miloš Gordić s svojim petim ligaškim golom.

Dobljani bodo v nedeljo (14:00) gostili Nafto, Krško pa bo dan kasneje, na praznični ponedeljek (14:00) na zadnji tekmi kroga gostil Ilirijo iz Ljubljane.

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.