Nove stopničke za Karate klub Radeče

Avtor tega prispevka je Posavski obzornik. Vabljeni k branju Posavski obzornik »

Ekipa radeških karateistov

V soboto, 24. 2., je v Polzeli potekalo regijsko pokalno karate tekmovanje 14-ih karate klubov. Med 148 karateisti se je tekmovanja udeležilo tudi devet članov Karate kluba Radeče, ki so osvojili kar 7 medalj, in sicer tri zlate in po dve bronaste in srebrne.

429799689_928254832076544_4403927489861347147_n

Prva mesta so osvojili: Anže Tratar – kata kadeti,  Alja Kramar – kata malčice in Nikolaj Stopinšek – kata dečki (8-6kyu); drugi mesti sta osvojila Taja Fajfar – kata najmlajše (8-6 kyu) in Filip Gal Fajfer – kata malčki (8-6 kyu), tretji mesti pa Sofija Stopinšek – kata najmlajše (8-6 kyu) in Benjamin Zupanc – kata dečki (8-6 kyu). Ob navedenih sta z osvojenima petima mestoma vidni uvrstitvi dosegla tudi Neža Žlajpah – kata deklice in Erik Esih – kata kadeti. Ekipo karateistov so vodili Urška Kramar, Vili Kramar in Goran Gorogranc.

Vir in foto: Karate klub Radeče

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.