Šeško v 4. minuti matiral Oblaka

Avtor tega prispevka je ePosavje.com. Vabljeni k branju ePosavje.com »

Atletico Madrid je v prvem krogu Lige prvakov z 2:1 ugnal Leipzig. V Madridu se je tekma zelo dobro začela za nemško zasedbo, potem ko je odbito žogo v mrežo z glavo pospravil naš posavski rojak Benjamin Šeško ter matiral Jana Oblaka za 1:0.

Atletico je izenačil v 28. minuti, ko je po podaji z desne strani z volejem zadel Antoine Griezmann, do zmage pa prišel v sodniškem dodatku drugega polčasa, ko je z glavo po Griezmannovi podaji zadel Jose Maria Gimenez. Oblak je branil celo tekmo za Atletico, Šeško je igral do 70. minute za Leipzig, Kevin Kampl pa ni igral za nemško zasedbo.

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.