Celulozarji minuli vikend plavali v Zagrebu

Avtor tega prispevka je Posavski obzornik. Vabljeni k branju Posavski obzornik »

Minuli vikend so se “Celulozarji” udeležili Festivala plavanja v Zagrebu. Plavalci in plavalke so uspešno nastopili in si priplavali tudi nekaj odličij.

Med dečki je bil  z dvema zlatima medaljama najuspešnejši Nejc Kranjc, ki je zmagal na 200 in 400m prosto, na 100m delfin pa je pristal tik pod stopničkami. V isti kategoriji je do bronaste medalje na 200m mešano priplaval Tin Babič, četrti je bil na 100m hrbtno, šesti na 200m hrbtno, sedmi pa na 100m delfin.

Med mlajšimi deklicami je na drugo stopničko na 100m hrbtno stopila Ana Menoni, dvakrat je bila na nehvaležnem četrtem mestu na 100m delfin in prosto ter enkrat sedma na 50m prosto.

20240414_135835

Med najmlajšimi je blestel in po kar štirih zlatih medaljah posegel Jakob Račič, ki je bil prvi na 50m prosto, 50m prsno, 100m prsno ter 100m prosto, tretji na 50m delfin, osmi pa na 50m hrbtno.

Med deseterico se je z devetim mestom na 200m prsno uvrstil deček Lovro Kožar. Pohvale za odplavane osebne rekorde si zaslužijo tudi Matija Bregar, Mihael Marolt, Krištof Račič, Tilen Robek, Matic Kožar in Peter Špiler.

Vir: PK Celulozar Krško

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.