Marinšek mož odločitve v Krškem

Avtor tega prispevka je SNPORTAL.SI. Vabljeni k branju SNPORTAL.SI »

V prvem krogu druge slovenske lige sta na stadionu Matije Gubca moči merile ekipi Krškega in Aluminija. Že takoj na uvodu tekme je Kidričane v vodstvo popeljal Marko Brest. V 11. in 30. minuti sta pri Krškem porumenela Lesjak in J. Ribič. Do konca prvega polčasa se rezultat ni spremenil.

Na začetku drugega polčasa so gostitelji silovito napadli in preko Nika Marinška dosegli dva zadetka. Krško je v zadnji tretjini tekme uspel doseči zadetek za končnih 3-1. V drugem polčasu so bili kaznovani še Kunstić in Ž. Ribič (Krško) ter Skiba in Baskera (Aluminij).

NK KRŠKO – NK ALUMINIJ 1:3 (0:1)
Rudonja 66.; Brest 2., Marinšek 49., 54.

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.