Avtor tega prispevka je SNPORTAL.SI. Vabljeni k branju SNPORTAL.SI »

V Brežicah se je odvijal obračun prvega kroga pokalnega tekmovanja, na katerem so Brežičani poizkušali priti do presenečenja proti prvoligašu iz Rogaške Slatine.

Upanje domačega tretjeligaša po pozitivnem rezultatu je hitri skopnelo, saj so Slatinčani po vsega sedmih minutah povedli že z dvema goloma prednosti. Za hitro dvojno vodstvo je poskrbel Oliver Kregar. Rogaška je srečanje dokončno odločila že v 37. minuti, ko je za 0:3 zabil Toni Vinogradac in svojemu moštvu priboril mirno nadaljevanje. Brežičani so na začetku drugega polčasa po strelu Nika Geča dosegli časten zadetek in se od letošnjega pokala poslovili s porazom 1:3.

Brežice 1919 – Rogaška 1:3 (0:3)
Geč (48′); Kregar (3′, 7′), Vinogradac (37′)

Fotogalerija včerajšnjega dvoboja iz Brežic, skozi fotografski objektiv Adrijana Kulčarja:

Želite brati takšne novice na vašem Kindlu? Slovenske Kindle novice vam dostavimo 3x v dnevu, vsak dan, prvi mesec popolnoma brezplačno, potem pa le 1 EUR na mesec. Obiščite Kindle Slovenija in naročite svoje Kindle časopise in revije že danes.